ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EKMEĞİNİ İSRAF ETME

 

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

    İLETİŞİM


    TEL :0 284 513 1053
    FAX :0 284 513 1242

    HABER ARA


    Gelişmiş Arama

    TARIMSAL ALET VE MAKİNE DESTEKLEMELERİ

    M.Ali Yoldaş

    21 Haziran 2011, 09:59

    M.Ali Yoldaş

    .
    Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde Tarımsal Makine ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi Tebliği ( Tebliğ No : 2011/10 ) gereğince iiçemizden densteklemeye hak kazanan üreticilerin listesidir.

    2011 Yılı Makine-Ekipman Almaya Hak Kazananlar

                                  (Asil Liste)
     
     S.NO  MÜRACAAT NO  ALINACAK EKİPMAN    ADI SOYADI               İLÇESİ           KÖYÜ             
     
    41 2148 Gübre Dağıtma Mak. Ahmet ERİŞ Uzunköprü Kurtbey
    65 104 Mibzer (Ekim Mak.) Ahmet TUNCA Uzunköprü Yağmurca
    92 1766 Pülverizatör Ali KAYA Uzunköprü Sığırcılı
    93 2354 Diskli Tırmık Ali KISA Uzunköprü Yağmurca
    118 1915 Diskli Tırmık Arif ŞAHİNER Uzunköprü Gazimehmet
    119 1499 Mibzer (Ekim Mak.) Asım KARA Uzunköprü Çavuşlu
    131 78 Pülverizatör Aziz KURT Uzunköprü Kavacık
    143 220 Pülverizatör Bedri PEKER Uzunköprü Ömerbey
    144 1954 Pülverizatör Behçet AKYÜREK Uzunköprü Kurtbey
    159 1128 Diskli Tırmık Cafer KARTAL Uzunköprü Çobanpınar
    166 1022 Gübre Dağıtma Mak. Celil ÖZDİNÇER Uzunköprü Kurtbey
    193 2110 Gübre Dağıtma Mak. Emre SUBAŞI Uzunköprü Kurtbey
    197 1675 Pülverizatör Enver BAHAR Uzunköprü Karapınar
    237 1345 Diskli Tırmık Ethem ÖZTÜRK Uzunköprü Çöpköy 
    270 1222 Gübre Dağıtma Mak. Fikret ÖNER Uzunköprü Karayayla
    273 2231 Süt Sağım Ünitesi Genç Ticaret Ltd.Şti. Uzunköprü Merkez
    282 425 Mibzer (Ekim Mak.) Gürol UÇAR Uzunköprü Bıldır
    285 684 Mibzer (Ekim Mak.) Hacer KANBUR Uzunköprü Yeniköy
    287 964 Diskli Tırmık Hakan PALABIYIK Uzunköprü Yeniköy
    292 2087 Mibzer (Ekim Mak.) Halil İbrahim AKSU Uzunköprü Çalıköy
    303 2328 Süt Sağım Ünitesi Halit ÖZYAVUZ Uzunköprü Merkez
    330 2048 Diskli Tırmık Hasan Hüseyin UÇAK Uzunköprü Başağıl
    333 1718 Diskli Tırmık Hasan KAMBER Uzunköprü Danişment
    338 1433 Diskli Tırmık Hasan KÜÇÜKYILDIZ Uzunköprü Başağıl
    341 543 Pülverizatör Hasan ÖZEN Uzunköprü Kavacık
    342 2241 Pülverizatör Hasan ÖZTAN Uzunköprü Malkoç
    350 1130 Arıcılık Makine ve Ekip. Hasan TOPTAŞ Uzunköprü Çiftlikköy
    355 2100 Mibzer (Ekim Mak.) Hasan YILMAZ Uzunköprü Saçlımüsellim
    383 275 Mibzer (Ekim Mak.) Hüseyin ÇELEBİ Uzunköprü Salarlı
    389 2335 Gübre Dağıtma Mak. Hüseyin DÖNMEZ Uzunköprü Başağıl
    395 285 Bahçe El Trak. Hüseyin Hasan ÇELEBİ Uzunköprü Salarlı
    396 2058 Mibzer (Ekim Mak.) Hüseyin HIZLI Uzunköprü Karapınar
    397 361 Mibzer (Ekim Mak.) Hüseyin İPSALALI Uzunköprü Kurtbey
    427 44 Mibzer (Ekim Mak.) Hüsnü TÜRKSAL Uzunköprü Çakmak
    466 2082 Diskli Tırmık İsmail BAŞARAN Uzunköprü Türkobası
    529 1041 Mibzer (Ekim Mak.) Mehmet BAYRAKTAR Uzunköprü Altınyazı
    559 1270 Mibzer (Ekim Mak.) Mehmet ÖNER Uzunköprü Karabürçek
    563 2387 Diskli Tırmık Mehmet Reşat TUNCA Uzunköprü Sığırcılı
    568 1676 Pülverizatör Mehmet ŞİMŞEK Uzunköprü Karapınar
    570 1797 Gübre Dağıtma Mak. Mehmet TINMAZ Uzunköprü Hamitli
    573 2086 Diskli Tırmık Mehmet TUNA Uzunköprü Alıç
    582 811 Mibzer (Ekim Mak.) Mehmetali DEMİRAL Uzunköprü Hamitli
    609 1707 Mibzer (Ekim Mak.) Muharem PALASKA Uzunköprü Harmanlı
    610 178 Diskli Tırmık Muharrem ALEMDAR Uzunköprü Kurdu
    626 2079 Pülverizatör Mustafa ÇAKIR Uzunköprü Kararyayla
    632 2146 Gübre Dağıtma Mak. Mustafa DEMİREZEN Uzunköprü Başağıl
    640 1247 Mibzer (Ekim Mak.) Mustafa GÜNGÖR Uzunköprü Muhacırkadı
    644 1334 Mibzer (Ekim Mak.) Mustafa Kemal TEZCAN Uzunköprü Sığırcılı
    659 1451 Mibzer (Ekim Mak.) Mustafa ÜSTÜN Uzunköprü Karabürçek
    667 2031 Gübre Dağıtma Mak. Müjdat TINTIN Uzunköprü Sığırcılı
    684 1381 Pülverizatör Nazife HEPŞEN Uzunköprü Bayramlı
    687 822 Pülverizatör Nazmi TUNA Uzunköprü Salarlı
    696 2239 Gübre Dağıtma Mak. Necdet ÖZCAN Uzunköprü Malkoç
    699 2253 Gübre Dağıtma Mak. Necmettin PARAZİL Uzunköprü Kırcasalih
    718 1171 Yem Haz. Araç. Nizami BALABAN Uzunköprü Balabankoru
    726 1629 Pülverizatör Nurittin AKSOY Uzunköprü Kavacık
    730 544 Pülverizatör Nusret ÖZTÜRK Uzunköprü Kavacık
    757 2145 Gübre Dağıtma Mak. Özcan ÖZBAKIR Uzunköprü Kurtbey
    768 989 Mibzer (Ekim Mak.) Rafet DİLBER Uzunköprü Karayayla
    771 1732 Diskli Tırmık Rafet SOLAK Uzunköprü Salarlı
    779 2103 Mibzer (Ekim Mak.) Ramis ÖZGEN Uzunköprü Çöpköy
    784 1745 Mibzer (Ekim Mak.) Recai DUMAN Uzunköprü Turnacı
    788 1955 Pülverizatör Recep ÇABUKEL Uzunköprü Kurtbey
    790 1726 Mibzer (Ekim Mak.) Recep DUMAN Uzunköprü Turnacı
    795 2161 Mibzer (Ekim Mak.) Recep ORHAY Uzunköprü Kırcasalih
    813 2281 Lazerli Tesviye Aleti Ruhi ÖZGÜVENÇ Uzunköprü Ömerbey
    818 1457 Yem Haz. Araç. S.S.Danişment Köyü T.K.Koop. Uzunköprü Danişment
    843 1941 Mibzer (Ekim Mak.) Salih ERİKAN Uzunköprü Başağıl
    846 153 Mibzer (Ekim Mak.) Salih PANÇALI Uzunköprü Gemici
    871 1632 Mibzer (Ekim Mak.) Sedat KİREZ Uzunköprü Kadıköy
    894 1379 Diskli Tırmık Seviye EREN Uzunköprü Bayramlı
    924 2124 Mibzer (Ekim Mak.) Şemseddin AKMAN Uzunköprü Gazihalil
    943 1930 Pülverizatör Şezai AY Uzunköprü Karayayla
    968 276 Pülverizatör Ünal ÇELEBİ Uzunköprü Salarlı
    999 718 Mibzer (Ekim Mak.) Yılmaz IŞIKSÖNMEZ Uzunköprü Sığırcılı
    1003 2242 Pülverizatör Yonus ORAL Uzunköprü Malkoç
    1028 298 Mibzer (Ekim Mak.) Ziya ÇOLAK Uzunköprü Çöpköy
               
                                    2011 Yılı Makine-ekipman Yedek Liste
    2-
    Sıra  Başvuru  No Satın Alınacak Makine Ekipman Ad Soyad İlçe Belde-Köy
    11 1725 Mibzer (Ekim Mak.) Üzeyir AY Uzunköprü Turnacı
    12 499 Diskli Tırmık Celalettin TÜFEKÇİ Uzunköprü Danişment
    27 135 Mibzer (Ekim Mak.) Yavuz KARAMOLLA Uzunköprü Alıç
    28 320 Diskli Tırmık Mustafa KOVAN Uzunköprü Başağıl
    40 375 Mibzer (Ekim Mak.) Mehmet Emin TAYLI Uzunköprü Hamitli
    41 1678 Diskli Tırmık Mehmet TUNCAY Uzunköprü Alıç
    53 1491 Mibzer (Ekim Mak.) Rafet ÖZTÜRK Uzunköprü Karayayla
    54 745 Diskli Tırmık Hüseyin IŞIKSÖNMEZ Uzunköprü Sığırcılı
    65 2088 Mibzer (Ekim Mak.) Mümin ARDA Uzunköprü Çalıköy
    66 993 Diskli Tırmık Şerafettin ÇOLAKOĞLU Uzunköprü Karayayla
    77 2310 Mibzer (Ekim Mak.) Fehim PENCİK Uzunköprü Kırcasalih
    78 2071 Diskli Tırmık Erdoğan BAYRAKTAR Uzunköprü Yeniköy
    86 2238 Mibzer (Ekim Mak.) Hasan TOPÇU Uzunköprü Malkoç
    -Daha fazla bilgi için TIKLAYINIZ. http://www.edirnetarim.gov.tr/index.html
     T.C. EDİRNE TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ
     
     

    Bu haber 3864 defa okunmuştur.

    Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

    HABERLER

    HAVA DURUMU

    Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

    ALO GIDA-174

    TARIMSAL ALET VE MAKİNE DESTEKLEMELERİ21 Haziran 2011

    Meyvecilik

    Sebzecilik

    Hayvancılık

    ÇİFTÇİ BİLGİ SİSTEMİ

    ÇKS Kayıtlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

    Çiftçi Bilgilendirme Sistemi

    istatistikler-veriler


    1-TARIMSAL VERİLER
    2-HAYVANSAL VERİLER
    3-DİĞER VERİLER

    tasarım aşamasında


    RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

    Altyapı: MyDesign Haber Sistemi